
Каструля скляна "Клара-S" 1350 мл
815,60 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 223-02-94
Адміністраторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручна каструлька з еко-скла, яке легко очищається.
- Її можна ставити на вогонь, в мікрохвильовку і холодильник не боячись, що вона розіб'ється.
- Має зручні потовщені ручки, за допомогою яких її можна легко переміщати в потрібне вам місце.
- Ідеально підійде для всеможливих каш і супів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Жаростійке скло |
| Кришка | жаростійке скло |
| Висота каструлі без кришки | 11 см |
| Висота каструлі з кришкою | 19 см |
| Товщина стінок посуду | 3.5 мм |
| Тип | Каструля |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 815,60 ₴






