Набір склянок для віскі розрахований на шість персон і доставить естетичного задоволення під час різноманітних святкувань. Задекорований вишуканим гранованим малюнком, який переливається яскравим блиском зі всіх сторін.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип склянки | Низький |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 300 мл |
| Висота | 87 мм |
| Верхній діаметр | 79 мм |
| Нижній діаметр | 77 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки, клітка, смужка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 344,90 ₴




