Френч-преси серії "Антик-латунь" виготовлені з якісного металу і термостекла. Об'єм 800 мл стане хорошим подарунком для компанії любителів чаю та кави.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип посуду | Френч-прес |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 800 мл |
| Прес-фільтр | Є |
| Ситечко | Є |
| Висота | 195 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Глибина | 125 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Колір | Коричневий |
| Діаметр | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 757,30 ₴



