Френч-преси серії "Глас" виготовлені з якісного металу і термоскла. Об'єм 600 мл стане гарним подарунком для невеликої компанії поціновувачів чаю та кави.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип посуду | Френч-прес |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 600 мл |
| Прес-фільтр | Є |
| Ситечко | Є |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Колір | Чорний |
| Діаметр | 8.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 385,80 ₴





