Френч-преси серії "Мідна гора" виготовлені з якісного металу і термостекла. Об'єм 600 мл стане хорошим подарунком для невеликої компанії любителів чаю та кави.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип посуду | Френч-прес |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 600 мл |
| Прес-фільтр | Є |
| Ситечко | Є |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Колір | Золотистий |
| Діаметр | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 069,50 ₴



