Тарілка десертна. Відмінно підійде для будинку, ресторану, кафе.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип тарілки | Десертна/закусочна |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Висота | 10 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 176 ₴






