Оригінальний глечик, підходить як для алкогольних, так і для безалкогольних прохолодних напоїв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 1000 мл |
| Висота | 235 мм |
| Верхній діаметр | 75 мм |
| Нижній діаметр | 80 мм |
| Колір | Зелений |
| Тип ємності | Глечик |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб закривання | Не закривається |
| Наявність ручки | Так |
| Призначення | Універсальне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 148,40 ₴



