
Тарілка керамічна "Всесвіт" 20,5*2,5 см
238,50 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 223-02-94
Адміністраторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стандартна керамічна тарілка із серії "Всесвіт". Набір тарілок стане хорошим подарунком на новосілля, або ж на день народження рідним і близьким.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olens |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тарілки | Обідня |
| Матеріал | Кераміка |
| Колір | Синій |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Діаметр | 205 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Висота | 25 мм |
| Форма | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 238,50 ₴


