
Турка скляна "Мокка", 150 мл
278,40 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 223-02-94
Адміністраторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маленька турочка з жароміцного скла. Зробить процес приготування ранкової кави ще більш приємним)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olens |
| Об`єм | 150 мл |
| Висота | 85 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал ручки | Жароміцне скло |
| Матеріал | Жаростійке скло |
| Товщина матеріалу | 2 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Знімна ручка | Ні |
| Зливний носик | Так |
| Діаметр горлечка | 60 мм |
| Діаметр дна | 8.5 мм |
| Тип плити | Електрична, Склокерамічна, Газова |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 278,40 ₴


