
Кавоварка гейзерна "Класика" 200 мл
546,50 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 223-02-94
Адміністраторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручна та стильна сталева гейзерна кавоварка. Зробить вашу ранкову каву ще приємнішою:)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Об`єм | 0.2 л |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Глибина | 7.5 мм |
| Вага | 0.32 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Кількість вміщуваних чашок | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 546,50 ₴



