Френч-преси серії "Рожеве золото" виготовлені з якісного металу і термоскло. Об'єм 600 мл стане гарним подарунком любителю чаю і кави.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип посуду | Френч-прес |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 600 мл |
| Прес-фільтр | Є |
| Ситечко | Є |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Колір | Коричневий |
| Діаметр | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 643,70 ₴



