
Салатник керамічний овальний "Ретро", 15 см
274,30 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 223-02-94
Адміністраторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Керамічний салатник бірюзового кольору з бронзовими вкравленнями з серії "Ретро", що гармонійно доповнює її, і стане окрасою вашого столу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olens |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тарілки | Супова |
| Матеріал | Кераміка |
| Колір | Бірюзовий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Діаметр | 130 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 100 мм |
| Форма | Овальна |
| Об`єм | 250 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Універсальне |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 274,30 ₴


