
Сирниця керамічна з ножем та дерев'яною кришкою "Cheese", 16 х 7,5 см
776,80 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 223-02-94
Адміністраторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шикарна, якісна сирниця з кришкою та ножем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 75 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Форма | Кругла |
| Кришка | Є |
| Колір | Білий |
| Матеріал кришки | Дерево |
| Матеріал маслянки | Кераміка |
| Ножик | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 776,80 ₴




