Тарелка керамическая "Борсалино-голубая", 28x4,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olens |
| Тип тарілки | Обідня |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Кераміка |
| Діаметр | 280 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 45 мм |
| Колір | Синій |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 266,10 ₴



