
Салатник 18Х5,5 см "Тотем"
238,50 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: JM1536T
+380 (67) 223-02-94
Адміністраторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Салатник на обідній стіл. Чудово підійде для дому, ресторану, кафе.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Кераміка |
| Колір | Бірюзовий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Діаметр | 180 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 55 мм |
| Форма | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 238,50 ₴





