Зручна каструлька з еко-скла, яке легко очищається.
- Її можна ставити на вогонь, в мікрохвильовку і холодильник не боячись, що вона розіб'ється.
- Має зручні потовщені ручки, за допомогою яких її можна легко переміщати в потрібне вам місце.
- Ідеально підійде для буд-яких каш та супів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Жаростійке скло |
| Кришка | жаростійке скло |
| Висота каструлі без кришки | 14 см |
| Висота каструлі з кришкою | 20 см |
| Товщина стінок посуду | 3 мм |
| Тип | Каструля |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 940,50 ₴







