
Набір склянок для води, "Кентукі" 6 шт, 350 мл
411,40 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 223-02-94
Адміністраторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір склянок для віскі розрахований на шість персон і доставить естетичного задоволення під час різноманітних святкувань. Задекорований вишуканим гранованим малюнком, який переливається яскравим блиском зі всіх сторін.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип склянки | Високий |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 350 мл |
| Висота | 142 мм |
| Верхній діаметр | 71 мм |
| Нижній діаметр | 63 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки, клітка, смужка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 411,40 ₴



