Великодній кошик у 3 кольорах (зеленому, жовтому та рожевому) прикрасить і перетворить ваш святковий стіл, наповнивши його затишком, яскравими барвами й оригінальністю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 120 мм |
| Колір | Білий |
| Довжина | 220 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип тарілки | Піала |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Висота | 80 мм |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Матеріал | Кераміка |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Форма | Овальна |
| Тематика декору, малюнка | Тварини |
Інформація для замовлення
- Ціна: 342,80 ₴







