Френч-преси серії "Антик-латунь" виготовлені з якісного металу і термоскла. Об'єм 600 мл стане гарним подарунком для невеликої компанії поціновувачів чаю та кави.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип посуду | Френч-прес |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 600 мл |
| Прес-фільтр | Є |
| Ситечко | Є |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Колір | Коричневий |
| Діаметр | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 618,10 ₴



