
Френч-пресс "Глас", 350 мл
315,20 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 223-02-94
Адміністраторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Френч-преси серії "Глас" виготовлені з якісного металу і термоскла. Об'єм 350 мл стане хорошим подарунком любителю чаю і кави.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип посуду | Френч-прес |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 350 мл |
| Прес-фільтр | Є |
| Ситечко | Є |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Колір | Чорний |
| Діаметр | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315,20 ₴



