
Тарілка овальна "Чорний металік" 23*9,5 см
274,30 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 223-02-94
Адміністраторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тарілка десертна. Відмінно підійде для будинку, ресторану, кафе.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип тарілки | Десертна/закусочна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір | Чорний |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Висота | 10 мм |
| Форма | Фігурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 274,30 ₴



