
Штоф для віскі "Скотч" 850 мл
889,30 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 223-02-94
Адміністраторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вишуканий традиційний штоф для віскі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 850 мл |
| Висота | 275 мм |
| Верхній діаметр | 55 мм |
| Нижній діаметр | 95 мм |
| Колір | Прозорий |
| Тип ємності | Графін |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб закривання | Пробка |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Наявність ручки | Ні |
| Призначення | Для алкогольних напоїв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 889,30 ₴


