Керамічна маслянка з дерев'яною кришкою і ножиком (незагострений)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Кришка | Є |
| Матеріал маслянки | Кераміка |
| Матеріал кришки | Дерево |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 80 мм |
| Місткість | 500 г |
| Колір | Білий |
| Ножик | Є |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
Інформація для замовлення
- Ціна: 715,40 ₴




