Зручна і стильна гейзерная кавоварка. Зробить вашу ранкову каву іще приємнішою :)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Чорний |
| Об`єм | 0.3 л |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Вага | 0.43 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість вміщуваних чашок | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 508,60 ₴



