Велика турка з жароміцного скла. Зробить процес приготування ранкової кави ще більш приємним)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olens |
| Об`єм | 550 мл |
| Висота | 110 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал ручки | Жароміцне скло |
| Матеріал | Жаростійке скло |
| Товщина матеріалу | 2 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Знімна ручка | Ні |
| Зливний носик | Так |
| Діаметр горлечка | 70 мм |
| Діаметр дна | 120 мм |
| Тип плити | Склокерамічна, Газова, Електрична |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 287,60 ₴



