
Турка сталева "Мідний боченок" 250 мл
410,40 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 223-02-94
Адміністраторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантна сталева турочка "Мідний боченок" на 250 мл.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olens |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр горлечка | 60 мм |
| Висота | 85 мм |
| Знімна ручка | Ні |
| Об`єм | 250 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Товщина матеріалу | 2 мм |
| Внутрішнє покриття | харчове олово |
| Зовнішнє покриття | емаль |
| Зливний носик | Так |
| Тип плити | Склокерамічна, Індукційна, Газова, Електрична |
| Діаметр дна | 8.5 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ручки | нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410,40 ₴


