
Френч-пресс "Сингапур", 425 мл
253,80 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 223-02-94
Адміністраторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Френч-преси серії "Сингапур" виготовлені з якісного пластику та термоскла. Об'єм 425 мл стане гарним подарунком любителю чаю та кави.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Френч-прес |
| Матеріал | Пластик |
| Прес-фільтр | Є |
| Ситечко | Є |
| Об`єм | 350 мл |
| Колір | Чорний |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Діаметр | 75 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 253,80 ₴


