
Кавоварка гейзерна "Alu-сільвер", 75 мл
294,70 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 223-02-94
Адміністраторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручна та стильна сталева гейзерна кавоварка. Зробить вашу ранкову каву ще приємнішою :)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 0.075 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.25 кг |
| Глибина | 75 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Висота | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Матеріал | Алюміній |
| Кількість вміщуваних чашок | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 294,70 ₴


