
Чайник заварювальний скляний 950 мл «Гіза»
562,90 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 223-02-94
Адміністраторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чайник заварювальний "Гіза" на 950 мл із жароміцного скла. Сито та кришка зроблені з нержавіючої сталі.
Ідеально підійде на подарунок, як любителю, так і гурману!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Заварювальний чайник |
| Матеріал | Скло |
| Ситечко | Є |
| Об`єм | 950 мл |
| Колір | Прозорий |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Діаметр | 85 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 562,90 ₴




