Вишукана, якісна маслянка з ножем у комплекті. 3 кольори: чорний, білий, бірюзовий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 190 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Місткість | 300 г |
| Кришка | Є |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Матеріал кришки | Дерево |
| Матеріал маслянки | Кераміка |
| Ножик | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 718,40 ₴





